tel. 780 540 089 | 798 215 604 pasja-horyzont@wp.pl

Single Blog Title

This is a single blog caption

Walentynki w Ostatki – 13.02.2018 r

W tym roku zbiegły się Walentynki z Ostatkami. Ostatnie dni karnawału to czas, w którym organizowane są jedne z najbardziej hucznych imprez w ciągu całego roku, zaś w dniu Św. Walentego zakochani obdarowują się prezentami i miłosnymi liścikami.

Na naszej zabawie połączono tradycję ludową ze współczesnością. Była zaproszona Kapela Przeroślaki, która grała do tańca na zmianę z naszym Jurkiem Witkowskim. Koncertował też zespół Ocean Życia. Koleżanki: Halinka Arciszewska, Marysia Skowrońska i Gienia Orchowska  usmażyły pączki, którymi poczęstowano wszystkich gości. Dwa pączki były z niespodzianką, nagrodą był taniec z wybranym partnerem.

Jagoda Butkiewicz i Gienia Orchowska znalazły sponsorów, którzy ofiarowali talony. Rozlosowano je wśród gości. Były to zakłady: Cukiernia „SUGAR” ul. Kościuszki 76, Kuchnia Tatarska u Alika ul. Kościuszki 98, AZUMI SUSHI ul. Chłodna 3A, Naleśnikarnia Pod Chmurką ul. Kościuszki 86, Bar OBIADKOWO ul. Krótka 6A, Salon Fryzjerski „U Iwony” ul. Patli 9. Szczęśliwcy do których uśmiechnął się los byli zadowoleni, niektórzy nawet zaproponowali wspólne wyjście na kawę i ciastko z towarzystwem.

W części artystycznej były powiedzenia o miłości i skecze: „90-te urodziny dziadka” oraz „Dziennikarska sonda”. Nie zapomnieliśmy o singlach, mieli specjalny taniec z czerwoną kokardką.

Goście i organizatorzy wspaniale się bawili w eleganckiej Restauracji Akvilon.

Tekst: Jadwiga Sowulewska; zdjęcia: Marianna Gref

 

Leave a Reply